Kościan, Leszno, Poznań, Wschowa
Pon-Pt 09:00 - 18:00
Systemy alarmowe
Alarmy na każdą kieszeń
Oferujemy montaż sprawdzonych systemów alarmowych. Doradzimy wybrór odpowiedniego sprzętu, zamontujemy go i skonfigurejmy.

Montaż systemów alarmowych

Obecnie istneije możliwość montażu systemu alarmowego w technologi przewodowej lub bezprzewodowej. Możliwe jest również stworzenie rozwiązania hybrydowego, które łączy obie technologie. Coraz częściej systemy alarmowe są również wykorzystywane do realizacji podstawowej automatyki budynkowej jak np. sterowanie oświetleniem, czy bramą lub rolatami. Skuteczność systemu alarmowego zależy od wielu czynników. Kluczowy jest tutaj dobór czujników do warunków, w których przyjdzie im pracować. Duże znaczenie ma również odpowiednie skonfigurowanie centrali alrmowej. Mają na uwadze te czynniki warto powierzyć montaż takiego systemu doświadczonej osobie.


System monitoringu wizyjnego CCTV

Telewizja przemysłowa jest jednym z najskuteczniejszych sposobów zapewnienia bezpieczeństwa w domu, firmie lub w szkole. System kamer CCTV rozmieszczonych w strategicznych miejscach obiektu, przez całą dobę transmituje obraz na ekrany monitorów, jak również może udostępniać nagranie w sieci internet. Pozwala to zdalnie monitorować nieruchomość, korzystając z dowolnego urządzenia podłączonego do internetu i wyposażonego w ekran – laptopa, tabletu lub smartfona.

Jeśli poszukujesz fachowego montażu systemu monitoringu wizyjnego to zapraszamy do kontaktu.